+48 733 949 009 biuro@pm-marketing.pl

Odbieramy Złoty Medal Polagra w Poznan

Nawozy Lider zdobywa Złoty Medal Polagra Premiery 2024. Cieszymy się, że kreujemy marketing marki Nawozy Lider w Polsce.      styczeń 2024

Zeppelinians - FLIGHT OVER POLAND 2024

Wspieramy promocyjnie trasę z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN w wykonaniu zespołu Zeppelinians, który jest obecnie uznawany za jeden z najlepszych tego typu w Europie.

styczeń/2024

PUNKY REGGAE live 2024 - XX-lecie trasy!

Promujemy ogólnopolską trasę koncertową z okazji XX urodzin PUNKY REGGAE. Szczególnie zapraszamy do Białegostoku i Bydgoszczy.

styczeń 2024

18-ste urodziny Świetlicy Środowiskowej "Narnia"

Od 3 lat angażujemy się w pomoc Misji “Nowa Nadzieja” i Świetlicy Środowiskowej “Narnia”. Michał z początkiem 2023r. został Dyrektorem placówki gdzie może realizować wiele działań w tym spotkań, warsztatów współpracując m.in. z NBP czy BORPA  🙂

październik 2023

PM Media na litewskim rynku!

Marka Nawozy Lider rozszerza swoją działalność o rynek litewski! Jest nam niezmiernie miło, prowadzić marketing na nowym, zagranicznym rynku. Zaczynamy od targów branżowych w Kownie!

wrzesień 2023

Kolejny rok współpracy razem!

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Agencję Brussa na terenie Białegostoku i Bydgoszczy kolejny rok możemy promować w mediach internetowych, Facebook Ads i Google Ads.

wrzesień 2023

promocja Lidera

Zajmujemy się kompleksową organizacją akcji promocyjnych i wsparcia sprzedaży dla marki Nawozy Lider.

wrzesień 2023

III Rodzinny Piknik za nami!

To było niesamowite wydarzenie, tysiące mieszkańców Bydgoszczy w sercu miasta – Wyspa Młyńska. Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom, mediom i Prezydentowi Miasta Bydgoszcz za wsparcie. Do zobaczenia za rok!

maj 2023

Już po raz III organizujemy Piknik na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na III Rodzinny Piknik już 27.05.2023 w samym centrum Bydgoszczy – Wyspa Młyńska. Podobnie jak rok temu wspierają nas m.in: Prezydent Miasta Bydgoszczy, TVP 3 Bydgoszcz, Radio PiK i wielu innych partnerów.

maj 2023

WSPIERAMY MEDIALNIE KONFERENCJE 4DEVELOPERS

4Developers to największy Festiwal Technologiczny w Polsce. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli różnych technologii i języków programowania. Do zobaczenia już 18 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie.

kwiecień 2023

Obsługa marketingowa Express Taxi Bydgoszcz

Z początkiem marca wraz z firmą Dr. Pixel podpisaliśmy umowę na współpracę marketingową z Express Taxi Bydgoszcz

marzec 2023

PM Media na Invest Cuffs 2023

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie.

marzec 2023

Konferencja firmy ROLPOL

Jesteśmy na konferencji firmy Rolpol w Białowieży – 21.01.2023r. Tematem było „Podsumowanie sezonu 2021/2022”. Jako firma prowadzimy wdrożony przez nas program lojalnościowy “Zapunktuj z Nawozami Lider”

styczeń 2023

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji

Jesteśmy obecni na Kongresie Nowoczesnej Dystrybucji

maj 2022

 

Obsługa marketingowa AgroExpert

Agroexpert – to sieć punktów handlowych branży rolniczej. To również codzienne informacje branżowe dla rolników. Kompleksowo obsługujemy marketing i  promocje marki na terenie całej Polski

styczeń 2022

PROMUJEMY NAJWIĘKSZE WYDARZENIA W POLSCE

Cieszymy się, że możemy być w gronie takich marek jak wp.pl czy money.pl i promować największe wydarzenia w Polsce.

wrzesień 2021