+48 733 949 009 biuro@pm-marketing.pl

IV Piknik Rodzinny w Bydgoszczy

Kolejny rok organizujemy i promujemy Piknik Rodzinny. Zapraszamy 18 maja do Bydgoszczy. Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i w tym roku wspierają nas m.in: Prezydent Miasta Bydgoszczy, TVP 3 Bydgoszcz, Radio PiK, Piekarnia Muszyńscy, Pszczółka i wielu innych.

kwiecień 2024

André Rieu World Tour

Mistrz skrzypiec André Rieu zapowiada swój powrót do Polski w 2024 roku! Kolejny raz możemy wspierać promocyjnie niezwykłą trasę po Polsce światowej sławy skrzypka wraz z Orkiestrą Johanna Straussa.

kwiecień 2024

Marketing polityczny

Prowadzimy kampanie marketingową dla jednego z kandydatów startujących w Wyborach Samorządowych 2024r. To dla nas nowe doświadczenie.

marzec 2024

Gala Konkursu ,,Przechodzący przez rzekę"

27.02 podczas Gali Konkursu na najlepszą Bydgoską Inicjatywę Pozarządową 2023r. zostaliśmy docenieni za nasz projekt “Edukacja ekonomiczna Narnii” realizowany razem z Narodowym Bankiem Polskim. Dziękujemy!

luty2024

Odbieramy Złoty Medal Polagra w Poznan

Nawozy Lider zdobywa Złoty Medal Polagra Premiery 2024. Cieszymy się, że kreujemy marketing marki Nawozy Lider w Polsce.      styczeń 2024

Zeppelinians - FLIGHT OVER POLAND 2024

Wspieramy promocyjnie trasę z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN w wykonaniu zespołu Zeppelinians, który jest obecnie uznawany za jeden z najlepszych tego typu w Europie.

styczeń/2024

PUNKY REGGAE live 2024 - XX-lecie trasy!

Promujemy ogólnopolską trasę koncertową z okazji XX urodzin PUNKY REGGAE. Szczególnie zapraszamy do Białegostoku i Bydgoszczy.

styczeń 2024

18-ste urodziny Świetlicy Środowiskowej "Narnia"

Od 3 lat angażujemy się w pomoc Misji “Nowa Nadzieja” i Świetlicy Środowiskowej “Narnia”. Michał z początkiem 2023r. został Dyrektorem placówki gdzie może realizować wiele działań wspierając dzieci, młodzież i osoby potrzebujące.

październik 2023

PM Media na litewskim rynku!

Marka Nawozy Lider rozszerza swoją działalność o rynek litewski! Jest nam niezmiernie miło, prowadzić marketing na nowym, zagranicznym rynku. Zaczynamy od targów branżowych w Kownie!

wrzesień 2023

Kolejny rok współpracy razem!

Wszystkie wydarzenia organizowane przez Agencję Brussa na terenie Białegostoku i Bydgoszczy kolejny rok możemy promować w mediach internetowych, Facebook Ads i Google Ads.

wrzesień 2023

promocja Lidera

Zajmujemy się kompleksową organizacją akcji promocyjnych i wsparcia sprzedaży dla marki Nawozy Lider.

wrzesień 2023

III Rodzinny Piknik za nami!

To było niesamowite wydarzenie, tysiące mieszkańców Bydgoszczy w sercu miasta – Wyspa Młyńska. Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom, mediom i Prezydentowi Miasta Bydgoszcz za wsparcie. Do zobaczenia za rok!

maj 2023

Już po raz III organizujemy Piknik na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na III Rodzinny Piknik już 27.05.2023 w samym centrum Bydgoszczy – Wyspa Młyńska. Podobnie jak rok temu wspierają nas m.in: Prezydent Miasta Bydgoszczy, TVP 3 Bydgoszcz, Radio PiK i wielu innych partnerów.

maj 2023

WSPIERAMY MEDIALNIE KONFERENCJE 4DEVELOPERS

4Developers to największy Festiwal Technologiczny w Polsce. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli różnych technologii i języków programowania. Do zobaczenia już 18 kwietnia na PGE Narodowym w Warszawie.

kwiecień 2023

Obsługa marketingowa Express Taxi Bydgoszcz

Z początkiem marca wraz z firmą Dr. Pixel podpisaliśmy umowę na współpracę marketingową z Express Taxi Bydgoszcz

marzec 2023

PM Media na Invest Cuffs 2023

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie.

marzec 2023

Konferencja firmy ROLPOL

Jesteśmy na konferencji firmy Rolpol w Białowieży – 21.01.2023r. Tematem było „Podsumowanie sezonu 2021/2022”. Jako firma prowadzimy wdrożony przez nas program lojalnościowy “Zapunktuj z Nawozami Lider”

styczeń 2023

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji

Jesteśmy obecni na Kongresie Nowoczesnej Dystrybucji

maj 2022

 

Obsługa marketingowa AgroExpert

Agroexpert – to sieć punktów handlowych branży rolniczej. To również codzienne informacje branżowe dla rolników. Kompleksowo obsługujemy marketing i  promocje marki na terenie całej Polski

styczeń 2022

PROMUJEMY NAJWIĘKSZE WYDARZENIA W POLSCE

Cieszymy się, że możemy być w gronie takich marek jak wp.pl czy money.pl i promować największe wydarzenia w Polsce.

wrzesień 2021